Panele fotowoltaiczne (fotowoltaika) -oferta

Zbuduj z nami swoją własną elektrownię słoneczną

Panele fotowoltaiczne (fotowoltaika) - oferta

Oferta na panele fotowoltaiczne (fotowoltaika) jest zawsze skrojona na miarę Państwa oczekiwań i indywidualnych potrzeb. Greengy oferuje Państwu kompleksową usługę w postaci montażu instalacji fotowoltaicznej. Dostarczamy do Państwa komplet niezbędnych elementów, który następnie jest instalowany przez naszą doświadczoną ekipę monterską.

Po skończonym montażu, przygotowujemy dla Państwa projekt elektryczny, który musi być dołączony do wniosku o wymianę licznika do Zakładu Energetycznego.

Na koniec naszych prac oraz po wymianie licznika przez Zakład Energetyczny, zostawiamy w Państwa rękach, w pełni uruchomioną, sprawną i zaprogramowaną instalację. Uczymy Państwa jak wygląda obsługa instalacji oraz pokazujemy jak można obserwować produkcję energii w specjalnie do tego stworzonych aplikacjach. Co ważne, my również mamy stały zdalny podgląd do instalacji, dlatego w razie problemów, jesteśmy w stanie szybko reagować. Państwo nie muszą się o nic martwić a jedyne co pozostaje do zrobienia to korzystanie i oszczędzanie.

Instalacja fotowoltaiczna Greengy 9,75 kW woj. mazowieckie

Specjalnie dla naszych Klientów przygotowaliśmy zestawienie szacunkowych cen montażu paneli fotowoltaicznych w Greengy.

Wsparcie w trakcie montażu, jak i po wykonaniu usługi

icon-support

Na każdym etapie naszej współpracy, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Począwszy od rozwiewania wszelkich wątpliwości na etapie przygotowywania oferty a kończąc na obsłudze powykonawczej. Z naszymi Klientami zostajemy w kontakcie również po montażu i uruchomieniu instalacji i nieustannie służymy Państwu pomocą. Również w razie problemów z wypełnieniem dokumentów do Zakładu Energetycznego, chętnie służymy naszą radą i wsparciem.

Dofinansowanie i dotacje - pomagamy wypełnić dokumenty

Podobnie sytuacja ma się odnośnie uzyskania dofinansowania. Pomożemy wybrać źródło dofinansowania, które przyniesie Państwu największe oszczędności. Podpowiemy, które dotacje można ze sobą łączyć i w jakim zakresie. Pomożemy też wypełnić dokumenty. Dzięki temu Państwa oszczędności będą większe a instalacja systemu jeszcze bardziej opłacalna. O najbardziej popularnych programach można przeczytać tutaj: Program „Mój Prad”, Program „Czyste Powietrze”, ulga termomodernizacyjna.

Oferujemy też inne rozwiązania korzystające z Odnawialnych Źródeł Energii (OZE)

Greengy oferuje kompleksowe rozwiązania. Z przyjemnością przedstawimy Państwu również ofertę na montaż pompy ciepła i kolektorów słonecznych. Z naszą ofertą można zapoznać się tutaj. Jeżeli mają Państwo w planach instalację kilku systemów, gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą dofinansowania, gdyż niektóre Programy dodatkowo premiują np. instalację pompy ciepła i instalacji fotowoltaicznej – patrz Program „Czyste Powietrze”.

Miło nam też poinformować, że firma Greengy jest certyfikowanym instalatorem GoodWe Plus+. 

Goodwe-plus-logo

Panele fotowoltaiczne i solary - czym się różnią?

Panele fotowoltaiczne przetwarzają promienie słoneczne na energię elektryczną. Co ciekawe, panele fotowoltaiczne są bardzo często mylone z kolektorami słonecznymi, czyli solarami. Najczęściej wynika to z tego, że oba systemy wykorzystują promieniowanie słoneczne i pozwalają zmniejszyć zużycie energii elektrycznej. W rzeczywistości jednak, poza tymi dwoma wspólnymi cechami, więcej je dzieli niż łączy. Podstawowa różnica polega na tym, że panele fotowoltaiczne przetwarzają promienie słoneczne na energię elektryczną, natomiast solary na ciepło. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani solarami i podgrzewaniem wody za pomocą słońca –  zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą tutaj.

Instalacja fotowoltaiczna Greengy 7,5 kW oraz solary woj. mazowieckie

Fotowoltaika - co to jest?

Fotowoltaika to proces wytwarzania energii elektrycznej z darmowego promieniowania słonecznego. Do budowy instalacji fotowoltaicznej potrzebujemy między innymi: paneli fotowoltaicznych, falownika, licznika dwukierunkowego i odpowiedniej konstrukcji, dostosowanej do miejsca montażu.

Zastosowanie fotowoltaiki

Energię wytworzoną w takim systemie możemy wykorzystać na wiele sposobów. Może to być na przykład: ogrzewanie pomieszczeń, podgrzewanie wody w budynkach mieszkalnych lub zasilenie urządzeń domowych takich jak telewizor, pralka, lodówka itp. Energia słoneczna jest też często wykorzystywana np. do zasilania zegarków, kalkulatorów, lamp, sygnalizacji drogowych a także parkometrów. Obecnie fotowoltaika przeżywa dynamiczny rozwój. Jej zastosowanie, cały czas ewoluuje i systemy zasilane fotowoltaiką, można spotkać już prawie na każdym kroku.

Fotowoltaika - dlaczego nam się opłaca?

Instalacja fotowoltaiczna Greengy 9,75 kW woj. mazowieckie

Prąd wytworzony w instalacji fotowoltaicznej możemy wykorzystać na własny użytek, obniżając w ten sposób rachunki za energię w naszym domu lub firmie. Dzięki temu stajemy się producentem energii, uniezależniając się od Zakładu Energetycznego. Ma to szczególne znaczenie w obliczu podwyżek cen prądu oraz zwiększającego się zapotrzebowania naszych domów i firm na zużycie energii. Na dodatek dzięki zastosowaniu licznika dwukierunkowego, nadmiar wyprodukowanej przez nas energii możemy „odsprzedać” do Zakładu Energetycznego, co również wpłynie na obniżenie naszych rachunków za prąd. Warto tutaj zwrócić uwagę na fakt, że nadmiar energii w stosunku do naszego zapotrzebowania, będziemy zazwyczaj mieli w słoneczne dni. W dni pochmurne, może się zdarzyć, że będziemy musieli pobierać prąd z Zakładu Energetycznego. Licznik dwukierunkowy dokonuje pomiarów dwukierunkowego przepływu prądu tzn. zlicza energię elektryczną wyprodukowaną przez naszą instalację oraz pobraną z sieci energetycznej i na tej podstawie następuje rozliczenie z Zakładem Energetycznym.

Fotowoltaika - opłaca się nam ale też środowisku

Greengy-odnawialne-zrodla-energii-logo

Mówiąc o korzyściach finansowych dla nas, nie można nie wspomnieć o aspekcie ochrony środowiska i powstrzymywania zmian klimatycznych. Wykorzystując energię ze słońca, przyczyniamy się też do ograniczenia emisji CO² – co jest niezwykle ważne dla naszej planety.  Mamy tutaj podwójną korzyść – dla nas i dla środowiska.

Z kim współpracujemy oraz gdzie montujemy instalacje?

Oferujemy Państwu rozwiązania takich firm jak: Trina Solar, JaSolar, REC, QCells, Solar Edge, Fronius, Huawei, Goodwe, K2 i wielu innych.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu montujemy panele na różnych powierzchniach: dachach płaskich, skośnych oraz na gruncie. W zależności od miejsca montażu stosujemy odpowiednią konstrukcję. Zapraszamy do zapoznania się z galerią naszych instalacji.

Mikroinwertery

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również mikroinwertery. Jest to specjalne rozwiązanie, które między innymi pomaga w rozwiązaniu problemu z zacienieniem. W skrócie zamiast jednego falownika dla całej instalacji, każdy panel fotowoltaiczny dostaje swój własny mikroinwerter ( falownik ). Po więcej szczegółów odnośnie tego innowacyjnego rozwiązania zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za  pomocą formularza. 

Ubezpieczenie

Ubezpiecz panele z 10% zniżką

Instalacja fotowoltaiczna Greengy 49,5 kW - woj. mazowieckie

Ubezpiecz swoją instalację. Skorzystaj z naszego linku partnerskiego i zyskaj 10% zniżki na ubezpieczenie!

Nasi partnerzy

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na fotowoltaikę, pompy ciepła i solary.