Panele fotowoltaiczne (fotowoltaika) - cena

Darmowy prąd z przydomowej instalacji jest w zasięgu Twojej ręki

Panele fotowoltaiczne (fotowoltaika) - cena

Każda instalacja w Greengy jest wyceniana indywidualnie. Co więcej ostateczna cena zależy od wielu czynników takich jak: zapotrzebowanie na prąd – moc instalacji, miejsce montażu, rodzaj wykorzystanych paneli i falownika oraz konstrukcji. Na dodatek pod uwagę bierzemy również to czy planujecie Państwo później rozbudowę instalacji lub wykorzystanie np. pompy ciepła lub solarów. Niemniej wiemy jednak, że nasi Klienci, chcieliby mieć chociaż ogólne rozeznanie w spodziewanych kosztach inwestycji. Mając to na uwadze przygotowaliśmy dla Państwa poniższe zestawienie. Należy pamiętać, że poniższe ceny nie są ofertą i mają charakter tylko poglądowy. Z tego powodu w celu uzyskania oferty dopasowanej do Państwa potrzeb, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego.

Aby poznać szacunkowy koszt instalacji z Greengy proszę wybrać zakładkę odpowiadającą średnim rachunkom za prąd w Państwa w domu.

Podstawowe założenia wyceny - fotowoltaika (panele fotowoltaiczne) cena

Co zawiera cena ?

W Greengy wycena jest zawsze darmowa i nie zobowiązuje do zakupu. Co więcej nasz doradca techniczny przedstawi Państwu różne rozwiązania najlepiej dopasowane do Państwa potrzeb oraz odpowie na wszelkie pojawiające się pytania. 

Przede wszystkim podpowiemy z jakich dofinansowań lub dotacji mogą Państwo skorzystać. Na dodatek pomożemy też skompletować i wypełnić wymagane dokumenty.

Ogólnie rzecz biorąc dowozimy na miejsce panele, falownik, konstrukcje, kable i wszelkie potrzebne do instalacji materiały. Dzięki temu Państwo nie musicie się o nic martwić.

Przede wszystkim montaż i uruchomienie są wykonywane tylko przez wykwalifikowanych specjalistów. Bez wątpienia do naszych ekip mamy pełne zaufanie.

Po montażu przygotujemy dla Państwa schemat elektryczny.  Należy pamiętać, że jest to dokument obligatoryjny podczas składania wniosku o przyłączenie instalacji do sieci energetycznej. Co więcej pomożemy też wypełnić dokumenty, które należy złożyć do Zakładu Energetycznego, w celu podłączenia instalacji do sieci.

Udzielimy wszelkiego wsparcia odnośnie obsługi zainstalowanych urządzeń. Pokażemy też jak odczytywać dane w aplikacjach. W ten sposób będą Państwo mogli monitorować produkcję energii.

Instalacja fotowoltaiczna Greengy 9,75 kW woj. mazowieckie

Ubezpieczenie

Ubezpiecz panele z 10% zniżką

Instalacja fotowoltaiczna Greengy 49,5 kW - woj. mazowieckie

Ubezpiecz swoją instalację. Skorzystaj z naszego linku partnerskiego i zyskaj 10% zniżki na ubezpieczenie!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na fotowoltaikę, pompy ciepła i solary.