O nas

Oferujemy systemy wykorzystujące Odnawialne Źródła Energii (OZE)

Greengy i Odnawialne Źródła Energii (OZE)

W ostatnim czasie możemy zaobserwować bardzo szybko rozwijający się trend do wykorzystywania odnawialnych źródeł energii OZE. Możemy do nich zaliczyć między innymi: promienie słoneczne, wodę, wiatr, powietrze czy też ciepło Ziemi. W skrócie odnawialne źródła energii wykorzystują naturalne zasoby Ziemi, które nie szkodzą środowisku w postaci emisji CO2. Jak sama nazwa wskazuje, nie wyczerpują się też i są w stanie szybko się zregenerować. Co więcej Odnawialne Źródła Energii (OZE) to zdecydowanie przyszłość energetyki. Jest to też ogromna szansa na zatrzymanie lub spowolnienie szybko postępujących zmian klimatycznych. Poprzez swoją działalność Greengy wspiera ten trend. Oferujemy rozwiązania, które wykorzystują OZE i pomagają każdemu z nas wspierać ochronę środowiska, jednocześnie pozwalając na duże oszczędności w budżecie domowym czy firmowym.

Greengy-odnawialne-zrodla-energii-logo

Odnawialne Źródła Energii (OZE)

Fotowoltaika, pompy ciepła i solary.

Greengy pomaga w spełnianiu marzeń o budowie własnej elektrowni słonecznej poprzez montaż paneli fotowoltaicznych i kolektorów słonecznych (solarów) wraz z niezbędnym osprzętem. Oferujemy również montaż pomp ciepła oraz rekuperatorów. Nasze działania skupiają się przede wszystkim na oferowaniu kompleksowych rozwiązań wraz z montażem.

Jesteśmy mobilni i działamy w całej Polsce. Współpracujemy tylko z najlepszymi producentami paneli fotowoltaicznych, solarów, falowników oraz pomp ciepła. Są to między innymi: Trina Solar, JaSolar, REC, QCells,  Solar Edge, Fronius, Huawei, GoodWe, Hewalex, Hyundai, LG, Mitsubishi, Bosch, Hitachi i wielu innych. Nie stosujemy standardowych rozwiązań dla wszystkich. Przede wszystkim nasza oferta jest zawsze dostosowana do oczekiwań naszych Klientów i możliwości zastosowania konkretnych rozwiązań w danym miejscu. Co więcej nie boimy się wyzwań i jesteśmy gotowi przedstawić ofertę dla nietypowych rozwiązań. Jeżeli dokładnie wiesz jaki system chcesz zamontować, przygotujemy ofertę dostosowaną do oczekiwań. Jeżeli naszym zdaniem są lepsze rozwiązania, przedstawimy Ci dodatkową ofertę.  Dodatkowo wytłumaczymy dlaczego proponujemy inny system, abyś miał możliwość wyboru. Jeżeli w ogóle się na tym nie znasz, nie ma problemu. Chętnie opowiemy czym różnią się poszczególne systemy miedzy sobą i jakie są nasze rekomendacje oraz z czego wynikają.

Napisz do nas i umów bezpłatną wycenę

I tutaj dobra informacja - od posiadania systemu opierającego się na OZE - dzielą Cię tylko 4 kroki:

Instalacja fotowoltaiczna Greengy 9,75 kW woj. mazowieckie

W przypadku oferty na montaż  paneli fotowoltaicznych i kolektorów słonecznych,  przed przygotowaniem oferty, dodatkowo będziemy potrzebowali od Ciebie adres, gdzie instalacja ma być zamontowana oraz informację o rocznym zużyciu energii. Możesz je znaleźć np. na jednym z ostatnich  rachunków za prąd od Twojego operatora. Będziemy również potrzebowali krótką informację odnośnie przyszłego zapotrzebowania na energię elektryczną wynikającą, np. ze zmiany tradycyjnego ogrzewania na pompę ciepła lub inne podobne inwestycje.

Galeria

Więcej zdjęć z naszego portfolio można zobaczyć tutaj.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na fotowoltaikę, pompy ciepła i solary.

Miło nam też poinformować, że firma Greengy jest certyfikowanym instalatorem GoodWe Plus+. 

Goodwe-plus-logo